Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[o2] Zmiana na światła białe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [o2] Zmiana na światła białe

    PAOLO ESCO, Witam.
    Dokładnie za miesiąc bo 7-go września jadę do Lido di Jesolo. Co prawda już drugi raz ale kilka lat wcześniej byłem w Bibione.
    Piszesz że w Austrii podrożała winietka ale nie wiem o ile. Dwa lata wcześniej płaciłem 7,90 Euro.
    Mam do przejechania 100km więcej bo z Poznania no i lecę na Berlin a potem 9-tką na południe.
    Ponieważ chcę być dość wcześnie na miejscu, zawsze po drodze robimy sobie nocleg w małej uroczej miejscowości Raubling (kawałek za Monachium) Mają dobre ceny, niezłe warunki noclegowe oraz wspaniałe śniadania. Wszystko razem za 24Euro/osobę.
    Najdalej z Lido doszliśmy do kanału dzielącego z Cavallino. Dalej to już tylko stateczkiem do samej Wenecji. Tym razem planujemy jednak Veronę a w drodze do Polski dwa dni w Budapeszcie (poprzednio był to Wiedeń i Praga).
    Jak masz coś ciekawego co się przyda w podróży to mi napisz.

    Pozdrawiam
    Gasolina

  • #2
    [o2] Zmiana na światła białe

    Jako że chce pozmieniać światła zewnętrzne wszystkie na białe proszę o podpowiedź , H7 już zmieniłem i teraz myślę o CW5 (podświetlenie tablicy) potrzeba chyba 2 szt ? Link , podpowiedzcie może jakiej długości tam siedzą bo na aukcji są 3 .

    Trzeba by było jeszcze chyba wymienić z przodu pozycyjne (jak się nie mylę to te które świecą jak się wyłączy silnik ) ... podpowiedzcie które jeszcze i czy te dwie które wymieniłem są ok ?

    Komentarz


    • #3
      pawelpap poszukaj u allegrowicza-LEC-. Mam od niego prawie wszystkie możliwe LED-y. Podczas długiego użytkowania z tego co pamiętam to chyba tylko jedna, czy dwie sztuki padły.

      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

      Komentarz


      • #4
        Ok, zaraz popatrzę a mógłbyś mi napisać które do czego u siebie zamówiłeś ? I jak świecą ?

        [ Dodano: Pią 09 Lis, 12 09:45 ]
        A używał ktoś może tych tańszych z allegro ? Zastanawiam się czy jest sens tyle dopłacać ?

        Komentarz


        • #6
          Dzięki wielkie już pozamawiałem... czekam na przesyłkę i efekty

          Komentarz


          • #7
            A czy Kolega wrzuci parę fotek jak to wyszło lub ew. podrzuci na maila? bo też chce taki zabieg przeprowadzić...

            Komentarz


            • #8
              Oczywiście nie ma problemu ... jutro albo w środę

              Komentarz


              • #9
                THX czekam z niecierpliwością...

                Komentarz


                • #10
                  gradek, Postojówki które masz zamontowane podczas zimnej diagnozy dają efekt stroboskopu? Czy wyłączyłeś zimną diagnozę i czy potrzebują filtrów ?? Filtry z tego co czytałem to do aut nowszych i O2 FL a moja to już staruszka z 2004 więc nie jestem do końca przekonany czy potrzebuję.

                  pozdro

                  Komentarz


                  • #11
                    gundam02 nie ma żadnego efektu stroboskopu. Świecą bez żadnego problemu. Żadna zimna diagnoza nie wyłączona. LED-y są pod szynę CAN

                    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                    Komentarz


                    • #12
                      Też się przymierzam do zmiany oświetlenia na LED .
                      gradek
                      Mam pytanie odnośni świateł postojowych czy koledzy dokonywali regulacji napięcia zasilającego czy jest to konieczne jak informuje sprzedawca

                      Żarówki LED i CANBUS - MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi

                      Link
                      do_mario Kraków

                      Komentarz


                      • #13
                        Z tego co czytałem do Skody przed FL wymienia się tylko żarówki i wszystko śmiga ok! Nie ma żadnych błędów itd. potwierdzę to w praktyce dopiero w piątek bo wysyłka się opóźnia...

                        Komentarz


                        • #14
                          do_mario ja u siebie nic z napięciem nie zmieniałech, choć może profilaktycznie warto by było obniżyć napięcie na żarówkach.

                          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                          Komentarz


                          • #15
                            Zamieszczone przez pawelpap
                            Z tego co czytałem do Skody przed FL wymienia się tylko żarówki i wszystko śmiga ok! Nie ma żadnych błędów itd. potwierdzę to w praktyce dopiero w piątek bo wysyłka się opóźnia...
                            No czekamy, czekamy...

                            Komentarz


                            • #16
                              aj... dupy daje sprzedawca... miały być na czwartek a tu jak narazie nie ma... pamiętam... jak tylko założę to od razu wstawię foty

                              Komentarz


                              • #17
                                ja mam prawie u siebie wszędzie wsadzone żarówki led efek fajny
                                btw pawelpap, jakie masz przebieg w swoim bjb:?
                                Łukasz

                                Komentarz


                                • #18
                                  W granicach 146.000

                                  [ Dodano: Sro 21 Lis, 12 17:56 ]
                                  Alleluja dotarły... na szybko zamontowałem w środku i podświetlenie tablicy, jutro wieczorem zamontuję w lampach.. efekt bardzo fajny , całe wnętrze samochodu jak się otwiera jest jasno niebieskie , a wieczorem efekt w ogóle spotengowany , jedyny minus to to że te dwie wewnętrzne c10w po przekręceniu kluczyka cały czas delikatnie świecą... gdzieś czytałem że można to obejść ale zobaczy się później , ogólnie gasną całkiem po jakichś 10 minutach jak się zamknie samochód... dorzucam foty robione telefonem na szybko.. jak zamontuję przód to zrobię jakaś profi sesję
                                  Załączone pliki

                                  Komentarz


                                  • #19
                                    No efekt jest super... a możesz podrzucić nazwę sprzedającego na allegro. Sam chętnie popacze

                                    Komentarz


                                    • #20
                                      Takie żarówki to najlepiej kupić sobie na ebayu - trochę trzeba poczekać, ale cena śmieszna.

                                      Co nie zmienia faktu, że prawdziwa zabawa to jest dopiero z panelami led:





                                      Czarna perła O2 FL:
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58593

                                      Komentarz


                                      • #21
                                        ładnie to wszystko tylko właśnie czemu takie drogie ? :P motohid.pl ma na naszym forum niezłe żniwa :diabelski_usmiech fakt robi to robotę ale może ktoś ogarnął to taniej? czekam na tańsza alternatywę a jak nie to będzie trzeba sobie zrobić prezent na gwiazdkę,konkretnie chodzi mi o lampki podsufitki,
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=42786

                                        Komentarz


                                        • #22
                                          Coś dla tych co lubia mieć jasno jak cofają. żarówka dotyczy tylko O2fl
                                          MotoHID.pl - Kompleksowe oświetlenie led w grupie VAG
                                          Mały pobór wiąże sie z błędem wieć potrzebne są jeszcze MotoHID.pl - Kompleksowe oświetlenie led w grupie VAG lub inny rezystor
                                          Załączone pliki
                                          Była O1 1,9 136/307 z 2002r Czarna perła w kombi http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...a67-t2540.html
                                          Jest O2fl beż cappucino elegance http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...ela-t9846.html
                                          Wersja na lato - SUZUKI Intruder

                                          Komentarz


                                          • #23
                                            Ja zakupiłem nie u motohid... co prawda trzeba się nastawić że będzie się sporo czekać (10 dni) ale za to sporo taniej , Link ... tylko nie wiem czy coś mi nie łączy bo robiłem wczoraj na szybko czy coś muszę pokombinować bo mam o2 przed FL i co jakiś czas wyskakuje mi błąd żarówki.... może ktoś podpowie czy ledy tak mają czy muszę posprawdzać styki ?

                                            [ Dodano: Czw 22 Lis, 12 12:12 ]
                                            Eh... dupy dałem.. kupiłem bez canbusa ;( jakaś to przeoczyłem...

                                            [ Dodano: Czw 22 Lis, 12 22:29 ]
                                            Dziś wszystko dokładnie po podłączałem i posprawdzałem i podzielę się spostrzeżeniami... okazuje się że nie wszystkie muszą być z canbusem naszczęście (tzn droższe ), z canbusem potrzebne są 2 sztuki w5w jako postojówki, do podświetlenia tablicy może być jedna c10w z canbusem i jedna bez... we wnętrzu samochodu w podsufitce w jednym i drugim świetle mogą być wszystkie bez canbusa zarówno w5w jak i c10w ... w tylnich lampach wystarczy jak w lampie jest jedna w5w z canbusem i jedna bez.. tak samo w drugiej tylniej.... domówiłem już lampki z canbusem... czekam na dostawę i domontuję brakujące

                                            [ Dodano: Pon 26 Lis, 12 17:46 ]
                                            W końcu dotarły W5W z can bus ... wymieniłem dziś w postojówkach + dołożyłem jeszcze do tylnich świateł jak się patrzy oko cieszy wkurzała mnie ta żółta barwa postojówek ni jak pasowała do moich blue vison osrama .... przy okazji mogę polecić jednego dostawcę, na wcześniejsze ledy musiałem czekać ponad 10 dni ... tu zamówiłem w piątek , dziś były u mnie poleconym Link
                                            Załączone pliki

                                            Komentarz


                                            • #24
                                              ładnie wyglądają te postojówki

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X